X
تبلیغات
زولا

حکیمانه ، سخنان حکیم ارد بزرگ HAKIM OROD BOZORG

روسیه هرگز مسیر انزوا را در پیش نخواهد گرفت

روسیه هرگز مسیر انزوا را در پیش نخواهد گرفت    
۱۳۹۴\۰۸\۱۴ - ۱:۲۰ PM


وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد : مسکو همواره آماده همکاری با کشورهایی است که مایل به برقراری روابط بر اساس برابری و احترام متقابل هستند، و هرگز مسیر انزوا را در پیش نخواهد گرفت.


به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از ایتارتاس ازمسکو، سرگئی لاوروف در پنجمین «کنگره جهانی میهن پرستان روسیه» که روز پنجشنبه درمسکو گشایش یافت گفت: «روسیه سیاست مستقلی را دنبال می کند، از برتری قوانین بین المللی و لزوم احترام به نقش مرکزی سازمان ملل حمایت می کند. ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بارها اعلام کرده است که ما هرگز مسیری را در پیش نخواهیم گرفت منجر به منزوی شدنمان شود.»

 لاوروف تصریح کرد روسیه همواره آماده همکاری با کسانی است که خواستار همکاری و برقراری روابط مبتنی بر برابری و احترام متقابل هستند.»
----------
هشدار در خصوص کاهش سن اعتیاد دختران    
۱۳۹۴\۰۸\۱۴ - ۱:۲۲ PM


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده درخصوص کاهش میانگین سن اعتیاد در بین دختران هشدار داد.


مولاوردی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: میانگین سن اعتیاد در بین دختران به 13 سال رسیده که از مهمترین چالش های کشور در امور زنان و خانواده است.

شهیندخت مولاوردی افزود : از طرف دیگر الگوی مصرف مواد مخدر در بین دختران بر عکس مردان که بیشتر مواد سنتی است به سمت مصرف مواد صنعتی و روانگردان ها تغییر یافته که جای تامل و نگرانی دارد.

وی تصریح کرد: معاونت زنان و امور خانواده هماهنگی و مدیریت بین دستگاه های متولی را برای کاهش این آسیبها انجام می دهد و در این زمینه دو تفاهم نامه با ستاد ملی مبارزه با مواد مخدر و وزارت کشور و وزارت کار برای توانمند سازی زنان بهبود یافته امضا شده و در حال اجرا است.

مولاوردی با اشاره به دستاورد های دولت در حوزه زنان و خانواده گفت : در چهار چوب اجرای برنامه پنجم توسعه تفاهم نامه های متعددی را با دستگاه های اجرایی امضا کرده ایم و در قالب آن برای توانمند سازی گروه های مختلف زنان از جمله زنان روستایی ، سرپرست خانوار ، زندانی ، ساکن در سکونتگاه های غیر رسمی و دختران بازمانده از تحصیل اقدامات مهمی اجرا می شود.

معاون رئیس جمهور برای شرکت درآئین اختتامیه پنجمین نشست منطقه ای سازمان های مردم نهاد در شمالغرب کشور که امروز در ارومیه برگزار می شود به این شهر سفر کرده است.

این نشست با هدف ترویج همکاری شبکه ای و تخصصی بین سازمان های مردم نهاد و دولت در سه سطح دولت با دولت ، دولت با سمن ها و سمن ها با سمن ها از سه شنبه هفته جاری در ارومیه برگزار می شود.
____________


 ارتشیان تنها پاسدار ((پرچم)) یک سرزمین نیستند، همه مردم باید نگاهبان آن باشند . حکیم ارد بزرگ

با اشک ریختن ما ، ناتوانان توانا نمی شوند ، باید کوشش کرد و توانا شد ، آنگاه کمک نمود .  حکیم ارد بزرگ

باور درونی ، نیروی شتاب دهنده ، پرتاب شدن به سوی ایده هاست .  حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

مهربانان ، شادی آفرینند. حکیم ارد بزرگ

مهربانان به یاد ما هستند ، حتی زمانی که ما خود را فراموش کرده ایم. حکیم ارد بزرگ

آنکه با آدمهای گستاخ گفتگو می کند، دیر و یا زود به گناه آنها گرفتار آید.  حکیم ارد بزرگ

آنکه پوزش نمی داند چیست ، دوست خوبی نیست .  حکیم ارد بزرگ

آنکه دیگران را ابزار پرش خویش می سازد ، خیلی زود تنها خواهد شد. حکیم ارد بزرگ مغز متفکر جهان امروز

پدر فلسفه جدید ، پدر فلسفه نوین ایران ، بزرگترین فیلسوف معاصر ، جمله نوشته های بزرگ ، عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات حکیم ارد بزرگ ،  ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف جهانی کشورمان حکیم ارد بزرگ ، کتابها و سخنان حکیم ارد بزرگ بزرگترین فیلسوف جهان و پدر فلسفه نوین ، Doubtless, now Great Orod is the greatest philosopher of world  ، فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ ، حکیم ارد بزرگ , Great Orod is the greatest philosopher of world

 

 آنانیکه تنها به خود می اندیشند ، براستی بزهکارند . حکیم ارد بزرگ
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher